Zavod za šport Republike Slovenije Planica
Domov
24. oktober 2017 |

Zaposleni

oseba Pisarna E-pošta
Jelko Gros – direktor 01 43 42 394 jelko.gros@sport.si
Daniel Oblak – področni sekretar 01 43 42 393 daniel.oblak@sport.si
Gašper Plestenjak – vodja programov LPŠ 059 09 09 20 gasper.plestenjak@sport.si
Majda Kern – strokovna sodelovka 01 43 42 393 majda.kern@sport.si
Mateja Reberšak Cizelj – ŠOM 01 43 42 391 mateja.rebersak@sport.si
Jernej Peterlin – ŠOM 01 43 42 397 jernej.peterlin@sport.si
Saša Grujić – analitika in informatika 01 43 42 395 sasa.grujic@sport.si
Nastja Kanduč Zupančič – Zdrav življenjski slog – ESS projekt 01 43 42 391 nastja.kanduc-zupancic@sport.si
Sonja Kimovec – višja svetovalka področja I – investicije 01 43 42 396 sonja.kimovec@sport.si
Jernej Robič – analitika in informatika 01 43 42 395 jernej.robic@sport.si
Boštjan Vintar – ŠOM 01 43 42 396 bostjan.vintar@sport.si
Jerica Jugovic – Zdrav življenjski slog – ESS projekt 01 43 42 390 jerica.jugovic@sport.si
Marjana Špilek – ŠOM 01 43 42 397 marjana.spilek@sport.si




Zavod za šport RS Planica
Dunajska cesta 22, 1000 Ljubljana
Zemljevid lokacije | Načrtuj pot
T +386 (0)1 434 23 90
F +386 (0)1 434 23 92
E info@sport.si
www.zsrs-planica.si


NOVA ŠTEVILKA!!!